Kontakta oss2018-09-25T08:45:44+00:00

Kontakt

Har du frågor? Skriv till oss!

Ditt namn

Din epost

Ditt telefonnummer

Ditt ärende gäller (Välj det val som passar dig bäst)

Ämne

Ditt meddelande

Jag godkänner att mina personuppgifter behandlas enligt Islamic Relief integritetspolicy.

Kontaktuppgifter

Bankuppgifter

PG:900181-9
BG: 900-1819
Swish: 9001819

IBAN: SE42 9500 0099 6042 0900 1819
BIC-kod (SWIFT-adress): NDEASESS

Kontohavare:
ISLAMIC RELIEF
BOX 4334
10267 STOCKHOLM

Direktkontakt

Ordförande 

Namn: Lamia Elamri
E-post: lamia.elamri@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 8 5888 65 52

Generalsekreterare

Namn: Mohamed Ibrahim
E-post: mohamed.ibrahim@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 70 924 36 05

Biståndschef

Namn: Dario Marlovic
E-post: dario.marlovic@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 8 5888 65 54 

Chef för nationella programmet

Namn: Helena Hummasten
E-post: helena.hummasten@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 70 924 34 98

Insamling- och kommunikationschef

Namn: Mohammed Mohsen
E-post: mohammed.mohsen@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 70 924 35 99

Givarservice och fadderverksamhet

Namn: Bachir Chammam
E-post: flb@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 8 5888 65 53

Dataskyddsansvarig

E-post: dataskyddsansvarig@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 70 924 35 07