Hem/Kontakta oss
Kontakta oss 2018-05-17T13:03:01+00:00

Skriv till oss direkt

Ditt namn

Din epost

Ditt telefonnummer

Ditt ärende gäller (Välj det val som passar dig bäst)

Ämne

Ditt meddelande

Vill du veta mer om oss, eller få svar på dina frågor?

Kontakta oss

Bankuppgifter

PG:900181-9
BG: 900-1819
Swish: 9001819

IBAN: SE42 9500 0099 6042 0900 1819
BIC-kod (SWIFT-adress): NDEASESS

Kontohavare:
ISLAMIC RELIEF
BOX 4334
10267 STOCKHOLM

Direkt kontakt

Ordförande / Chairman

female-staff

Namn: Lamia Elamri
E-post: lamia.elamri@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 8 5888 65 52

Generalsekreterare / Country Director

male-staff

Namn: Mohamed Ibrahim
E-post: mohamed.ibrahim@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 70 924 36 05

Biståndschef

male-staff

Namn: Dario Marlovic
E-post: dario.marlovic@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 8 5888 65 54 

Chef för nationella programmet

female-staff

Namn: Helena Hummasten
E-post: helena.hummasten@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 70 924 34 98

Insamling- och kommunikationschef

male-staff

Namn: Mohammed Mohsen
E-post: mohammed.mohsen@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 70 924 35 99

Givarservice och fadderverksamhet

male-staff

Namn: Bachir Chammam
E-post: flb@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 8 5888 65 53

Dataskyddsansvarig

E-post: dataskyddsansvarig@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 70 924 35 07

Regionsamordnare och volontäransvarig

Stockholm

Namn: Firdaus Abdulsomad
E-post: Firdaus.Abdulsomad@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 73 145 42 19