Hem/Kontakta oss
Kontakta oss 2017-06-12T16:45:07+00:00

Skriv till oss direkt

Ditt namn

Din epost

Ditt telefonnummer

Ditt ärende gäller (Välj det val som passar dig bäst)

Ämne

Ditt meddelande

Vill du veta mer om oss, eller få svar på dina frågor?

Kontakta oss

Bankuppgifter

Direkt kontakt

Ordförande / Chairman

female-staff

Namn: Lamia Elamri
E-post: lamia.elamri@islamic-relief.se
Telefon: +46 8 588 865 52

Generalsekreterare / Country Director

male-staff

Namn: Mohamed Ibrahim
E-post: mohamed.ibrahim@islamic-relief.se
Telefon: +46 70 924 36 05

Biståndschef

male-staff

Namn: Dario Marlovic
E-post: dario.marlovic@islamic-relief.se
Telefon: +46 8 588 865 54 

Chef för nationella programmet

female-staff

Namn: Helena Hummasten
E-post: helena.hummasten@islamic-relief.se
Telefon: +46 70 924 34 98

Insamlingschef

male-staff

Namn: Mohammed Mohsen
E-post: mohammed.mohsen@islamic-relief.se
Telefon: +46 70 924 35 99

Volontär- och eventsamordnare

male-staff

Namn: Amir Bouzenzana
E-post: amir.bouzenzana@islamic-relief.se
Telefon: +46 73 145 42 19